FAQ

1. Jak długo trzeba czekać na zakupione przedmioty?

Przedmioty są wysyłane automatyczne przez naszego bota. Jeżeli nie ma żadnych problemów technicznych, to trwa to maksymalnie 5 minut. W zakładce Zamówienia możesz sprawdzić status swojego zakupu.

2. Jakie są formy płatności w sklepie?

Obecnie dostępnymi formami płatności są Premium SMS, PayPal, Przelewy bankowe, a także G2A Pay, w którym można płacić przez G2A Wallet, Skrill, Bitcoin, Neteller. Poradnik odnośnie doładowania konta G2A za pomocą przelewu lub PaySafeCard znajdziesz tutaj: PORADNIK. Dodatkowo możesz także otrzymać kod doładowujący (voucher).

3. Mój przedmiot nie został dostarczony w ciągu 30 minut. Co robić?

Niedostarczenie skina jest najczęściej spowodowane przez blokadę wymian lub niedostępność skina. Jeżeli oczekiwanie trwa długo, napisz zgłoszenie do BOK.

4. Czy mogę tutaj zdobyć skiny za darmo?

Tak. Możesz dodać do swojego nicku link SkinyVadera.pl i w niedzielnym losowaniu wygrać doładowanie na stronę. Masz także możliwość wzięcia udziału w konkursie, gdzie za spełnienie prostych warunków, masz szansę na zdobycie fajnego skina: KONKURS. Możesz także obserwować nasz fanpage na Facebooku i skorzystać z częstych giveaway'ów, które są tam organizowane: FANPAGE.

5. Co mogę wylosować ze skrzynek na stronie?

Cała zawartość jest widoczna po przejściu na stronę danej skrzynki. Przy każdym przedmiocie jest także podane prawdopodobieństwo trafienia go w przypadku otwarcia skrzynki.

6. Gdzie zadać pytanie, którego tutaj nie ma?

Napisz zgłoszenie do BOK , dostępnym w panelu użytkownika.